treść strony treść stronyPortal znany lekarz

Strona główna

Strona główna

 

 

 

Zachęcam Wszystkich Państwa, którzy skorzystali z moich usług do udzielania komentarzy  :)

 

 

Pani Agnieszka. F. 9.06.2020

Serdecznie polecam! Ogromna wiedza i profesjonalizm oraz wspaniale podejście do człowieka. Wszystko odbyło się szybko i bez problemów - mniej niż 24h od wysłania maila do konsultacji. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam!

 

 

 

 

Pan Tomasz W. 24.04.20

Konkretny lekarz, drąży do sedna i nie odpuszcza tematów. Skrupulatność w weryfikacji oraz szczegółowość opisów oraz diagnozy świadczy o profesjonalizmie i doświadczeniu Pana Doktora. Zawsze pomoże i można na Niego liczyć nawet w tych trudnych czasach epidemii. Dziękuję i Polecam

 

 

 

 

Pani Alina K.S. 15.03.19

Wspaniały doktor i niezwykły człowiek, empatyczny i posiadający wielką wiedzę połączoną z taktem i wielką kulturą osobistą. Zgłosiłam się z trudnym, nietypowym problemem, Pan Doktor Mędrecki uważnie i cierpliwie wysłuchał o wszystkich objawach, nie ograniczał czasu przeznaczonego na konsultacje, był skupiony przede wszystkim na pomocy i rozwiązaniu problemu, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, rozproszył moje wątpliwości dotyczące badań rentgenowskich oraz rezonansu magnetycznego, a swoimi uwagami pokierował ,w którą stronę diagnostyczną powinnam się zwrócić, co było bardzo dla mnie istotne. Z całego serca polecam!

 

 

 

Pan Sebastian K.

 

Pan doktor w sposób niezwykle rzetelny i dokładny podchodzi do leczenia. Udzielił mi wyczerpujących i jasnych informacji na temat stanu mojego zdrowia. Polecam tego specjalistę.

 

 

 

Pani J.C  22.10.18

 

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromna wiedza medyczna. Bardzo dokładny diagnosta i rzetelny lekarz – zwraca uwagę na aspekty, które inni lekarze ignorowali. Poświęca dużo czasu pacjentowi, co dziś jest rzadkością. Bardzo kontaktowy, uprzejmy, a zarazem życzliwy. Cierpliwie objaśnia i odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Posiada kompleksową wiedzę medyczną z wielu specjalizacji. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za tak dokładną i kompleksową analizę mojego skomplikowanego przypadku.

 

 

Pani Iwona S.18.10.18

 

Nie jestem zwolenniczką udzielania się na forach internetowych czy też wystawianiu komentarzy tym razem jednak postanowiłam zrobić wyjątek. Uważam bowiem iż osoba Pana doktora nie powinna i nie może pozostać bez echa. Od dwóch lat moja mama choruje na raka jajnika. Każdy z nas wie jak potworna to choroba i jak ciężka droga czeka chorego i jego bliskich. Służbę zdrowia mamy jaką mamy. Ile razy przyszło się nam spotkać z brakiem empatii lekarza, oschłością i zwyczajnym nieludzkim podejściem, ile razy nasze pytania w stronę lekarza o wytłumaczenie naszych wyników badań pozostawały bez odpowiedzi.. Przecież mamy prawo pytać, bo to o nasze życie i o nasze zdrowie toczy się walka... Ja takich doświadczeń mam za sobą wiele. Do pana doktora trafiłam przypadkiem. Potrzebowałam fachowej opinii dotyczącej tomografii komputerowej mojej mamy, szukałam kogoś kto nie zbędzie mnie kilkoma zdaniami lecz naprawdę wnikliwie i rzetelnie pochyli się nad chorobą mojej mamy i wskaże kierunek leczenia w którym powinniśmy iść. Dziś myślę, ze miałam ogromne szczęścia trafiając na takiego lekarza jak Pan doktor. To świetny fachowiec który z pełną dokładnością zapozna się i przeanalizuje dokumentacją naszej choroby i odpowie na każde ale to każde pytanie. To prawdziwy lekarz z powołania, ale przede wszystkim i aż dobry człowiek. Panie doktorze chylę czoła i ogromnie dziękuję za wszystko. Iwona

 

 

 

 

Pani Ewa Sz. 24.07.18

Interpretacja badań obrazowych w zdiagnozowanej chorobie nowotworowej - to temat mojej konsultacji z Panem Doktorem. Wszystko to odbyło się drogą telefoniczną i elektroniczną łącznie z instruktażem. Decyzję o konsultacji z Panem Dariuszem podjęłam po zapoznaniu się z opiniami innych pacjentów. Teraz mogę powiedzieć, że żadna z nich nie jest przesadzona. Profesjonalizm, rzeczowość, kompetencja, rzetelność, kultura przekazu informacji (nawet tych bardzo przykrych dla pacjenta), niesamowite zaangażowanie i wielka cierpliwość, bezinteresowność, doświadczenie zawodowe....mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać. Z czystym sumieniem będę polecać innym. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

 

 

 

 

Pani Ewelina T. 9.07.18

Profesjonalista jakich mało. Pan Dariusz to lekarz o ogromnej wiedzy medycznej. Jego kompetencje wykraczają szeroko poza radiologię. Bardzo skrupulatnie analizuje przedstawiony problem i stara się znaleźć przyczynę. Wyniki opisuje w sposób niezwykle szczegółowy i co ważne trafny. Ma czas dla pacjenta a przy tym jest niebywale uprzejmym i życzliwym człowiekiem. To lekarz z prawdziwego zdarzenia, których współcześnie jest niestety tak niewiele. Panie Dariuszu jeszcze raz dziękujemy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego!

 

 

 

 

 

Pani Helena B. 12.04.18

 

Pan Doktor bardzo zaangażował się w mój przypadek (choroba nowotworowa płuc). W błyskawicznym tempie przeanalizował całą historię choroby i wyniki badań (płytki TK). Na podstawie jego opisu zmieniony został sposób leczenia. Pan doktor jest serdecznym, bardzo kontaktowym i przyjaznym pacjentom człowiekiem. Z czystym sumieniem polecam go wszystkim osobom szukającym pomocy radiologa. Dziękuję Panie Doktorze HB

 

 

 

 

Marzena P. 08.02.18

 

Z porad Pana doktora korzystałam dwukrotnie, za każdy razem wszystko dokładnie wyjaśnił, wytłumaczył, jeśli chodzi o kwestie związane z badaniami obrazowymi. Poświęcił naprawdę dużo czasu, aby mnie wysłuchać oraz bardzo dokładnie przejrzeć i szczegółowo opisać moje badanie tomograficzne. Oprócz tego fachowo, ale zrozumiałym językiem, podał różne możliwości rozwiązania moich problemów urologicznych (bo akurat z takimi się głównie borykam), ale też odniósł się do innych problemów zdrowotnych, łącząc je w całość, a więc spojrzał kompleksowo, a to rzadko się zdarza i jest ogromnie pomocne, jeśli chodzi o dalsze postępowanie. Szczerze polecam Pana doktora jako lekarza z wielkim zaangażowaniem, troską o pacjenta i fachowością. Dziękuję Panie doktorze! Marzena. P.

 

 

 

 

Jola W.  25.01.18

 

Pana dr Dariusza Mędreckiego poprosiłam o konsultację w sprawie opisu wykonanego badania MR-urografia, co do którego rzetelności miałam zastrzeżenia. W wygodny sposób przesłałam całą dokumentację w postaci elektronicznej, zgodnie z otrzymaną instrukcją. Po zapoznaniu się z moją wdokumentacjąyczerpująco wyjaśnił mi wynik i rozwiał wszelkie wątpliwości co do prawidłowości opisu. Ponadto zaproponował i doradził drogę dalszej diagnostyki mojego problemu. Możliwość kontaktu z lekarzem, który wysłucha i zaangażuje się w rozwiązanie problemu pacjenta oraz prosto, cierpliwie i życzliwie wyjaśni medyczne zawiłości jest dzisiaj nieoceniona. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam Pana dr Dariusza Mędreckiego jako kompetentnego, życzliwego i odpowiedzialnego lekarza, który nie pozostawia pacjenta bez wyjaśnień, a kontakt z nim jest szybki i wygodny.

 

 

 

 

Małgorzata R. 11.01.2018

 

Do Pana doktora trafiłam zupełnie przypadkiem szukając w internecie bardzo dobrego radiologa. Nadmienię, że odwiedziłam kilku lekarzy o różnych specjalnościach łącznie z profesorem urologii i ordynatorem urologii a nawet do radiologa który opisał moje badanie. Niestety nikt nie potrafił odnieść się rzetelnie do moich badań tomografii i rezonansu nerek. Byłam zbywana dostawałam jakieś niejasne odpowiedzi a sprawa była dość poważna gdyż diagnoza brzmiała rak złośliwy nerki. Pan doktor Mędrecki wykazał się wielkim zaangażowaniem , wnikliwie przyjrzał się moim wynikom i w końcu dostałam rzetelną i fachową pomoc i odpowiedź co tak naprawdę jest w tych badaniach , co dalej robić i jak postępować... Muszę przyznać , że Pan doktor mnie zaskoczył swoja ogromną wiedzą nie tylko z dziedziny radiologii ,ale również dziedzina urologii nie była mu obca, co mnie zaskoczyło bardzo, bo rozwiązania dla mojego problemu z tej dziedziny jakie zaproponował Pan doktor były dla mnie szokiem, gdyż żaden lekarz urologii nie wspomniał nawet o możliwościach jakie niesie za sobą medycyna, a Pan doktor Mędrecki mówił o tym wszystkim jakby był wybitnym urologiem co najmniej. Bardzo miły , sympatyczny i bardzo rzetelny lekarz szkoda ,że trzeba w Polsce przejść długą wędrówkę ,żeby trafić na dobrego lekarza. Cieszę się , że mi się to udało i polecam z całego serca. Dziękuje jeszcze raz Panie doktorze.

        

     

 

 

 

 

 

 

 

 

    Andrzej P. (niedziela, 14. sierpień 2016 08:57)

Trafiłem do Pana doktora przez przypadek i w desperacji.Miałem problem z odczytaniem wyników rezonansu magnetycznego kręgosłupa.Pan doktor okazał się być MEGA życzliwym człowiekiem. Bezinteresownie poświecił mi swój prywatny czas i zainteresował się tematem.Fachowo odczytał i objaśnił wyniki mojego badania.Polecam!!


 

 

 

 

·         Zofia Ł. (czwartek, 02. czerwiec 2016 20:17)

Niezwykle mądry i doświadczony Lekarz o wszechstronnej wiedzy medycznej,którą wykorzystuje w dokonywaniu dokładnych, wręcz precyzyjnych odczytów diagnostyki obrazowej. Pacjent dowiaduje się od Pana Doktora faktów, o których przez szereg lat inni specjaliści nie dostrzegali.Bardzo cenne jest również to ,że Pan Doktor emanuje wielką empatią i życzliwością.Wyczerpująco tłumaczy przebieg choroby, doradza,pomaga,traktując pacjenta nie jako rutynowy przypadek i "narzędzie do robienia pieniędzy" ale jako osobę szukającą naprawdę wsparcia i pomocy. Jednym słowem , Pan Doktor Dariusz Mędrecki z medycznego punktu widzenia to Profesjonalista najwyższej klasy, zaś jako Człowiek to Osoba rzeczowa, skromna i niezwykle uczynna.Bardzo dziękuję Panie Doktorze za cenne porady i wskazówki i gorąco Pana polecam wszystkim potrzebującym pomocy,którzy tak jak ja w pewnym momencie nie wiedza do kogo trafić aby w pełni być usatysfakcjonowanym z porady lekarskiej.

 

 

 

·         A.Kempa (niedziela, 24. kwiecień 2016 21:32)

Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi Dariuszowi Mędreckiemu za fachową i szybką konsultacje radiologiczną. Jego opinie i wskazówki pomogą mi w dalszej diagnostyce. Obok kompetencji cenię sobie
bardzo kontaktowość Pana Doktora i dostępność. Dostęp do specjalistów radiologów wcale nie jest taki łatwy dla indywidualnego pacjenta. Konsorcja teleradiologów współpracują jedynie z jednostkami medycznymi takimi jak szpitale, a nie z indywidualnymi pacjentami. Firmy zajmujące się diagnostyką obrazową nie są zbyt chętne do oceny zdjęć wykonanych gdzie indziej (mnie w dwóch miejscach odmówiono). A przecież pacjent dysponuje nierzadko materiałem z kilku różnych badań, wykonanych w różnych miejscach i chciałby poznać dynamikę obserwowanych zmian patologicznych lub innych przyczyn
swoich dolegliwości. Konsultacja taka jest szczególnie przydatna w przypadku diagnostyki na styku dwóch lub więcej specjalizacji medycznych. Spojrzenie doświadczonego radiologa, analizującego wyniki badań obrazowych kompleksowo jest wówczas nieocenione. Dziękuję bardzo!

 

 

·         Adam (czwartek, 21. kwiecień 2016 19:26)

Genialny lekarz i fantastyczny człowiek. Nikomu nie odmawia pomocy. Jestem pełen uznania dla wielkiej wiedzy i kompetencji Pana Doktora. Prawdziwy lekarz z powołaniem i pasją. Cieszę się, że do Niego
trafiliśmy

 

·         Natalia (poniedziałek, 14. marzec 2016 17:25)

To najlepszy specjalista w swojej dziedzinie! Fantastyczny człowiek z ogromną wiedzą! Po konsultacji z Panem Dariuszem obraz choroby męża został nam delikatnie i niesamowicie precyzyjnie wyjaśniony.
Tak naprawdę dopiero po rozmowie z Panem Darkiem zrozumieliśmy i dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o chorobie męża, mimo że byliśmy już u kilku specjalistów. Wizytę ustaliliśmy tym samym dniu, w którym o nią prosiliśmy. Pan Doktor z wielką empatią odniósł się do naszej sytuacji. Dużo tłumaczył, doradzał i odradzał. Na każde pytanie odpowiadał wyczerpująco i z wielkim szacunkiem do Pacjenta.Dzięki Niemu zrozumienie i przebieg choroby można pokierować na zupełnie inny tor, niż założenia innych lekarzy i nas samych jako pacjentów. Wielkie podziękowania za poświęcony czas, chęci i serce włożone w wykonywany zawód!
Natalia

 

 

·         Monika M. (poniedziałek, 01. luty 2016 16:28)

Pan doktor to lekarz z powołania z ogromną wiedzą i wielką życzliwością w stosunku do pacjenta. Od Pana doktora emanuje anielska dobroć i cierpliwość.Traktuje pacjentów z wielkim szacunkiem.
Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Atmosfera podczas wizyt wymarzona. Takich lekarzy należy chronić bo nie ma ich wielu

 

 

·         Agnieszka P. (poniedziałek, 18. styczeń 2016 22:33)

160 znaków to zdecydowanie za mało, żeby wyrazić swój podziw, szacunek i wdzięczność dla Pana Profesjonalizmu i Złotego Serca! Jest Pan prawdziwym Lekarzem - Aniołem! Dziękuję! :)))

 

·         MARIA L. (środa, 16. kwiecień 2014 16:18)

PROFESJONALNY LEKARZ I WSPANIAŁY CZŁOWIEK, DZIĘKUJĘ

 

·         Beata Głuchowska (piątek, 20. kwiecień 2012 19:28)

Amicum perdere est damnorum maximum ((-;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

radiolog online